I ty odnajdziesz w sobie artystyczną duszę...!

AKTUALNOŚCI » I ty odnajdziesz w sobie artystyczną duszę...!

„Letnie plenery malarskie z Galerią PULS” to cykl warsztatów malarskich dla amatorów,  dorosłych ludzi, którzy pragną nie tylko nauczyć się malować, ale także odnaleźć nową pasję. Warsztaty odbywają się pod okiem cieszyńskiego Artysty Dariusza Orszulika.

Warsztaty plenerowe odbywać się będą:

04.07. w godz. 10.00 - 13.00 na Wzgórzu Zamkowym,

12.07, 19.07, 26.07 w godz. 13.00 – 16.00 w Parku Pokoju,

08.08 odbędzie się specjalny plener wyłącznie dla dzieci,

19.09 warsztaty w hotelu Mercure.

Ponadto cyklicznie co czwartek warsztaty odbywają się w Galerii Sztuki PULS.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy choćby na moment pragną oderwać się od codzienności!

Gwarantujemy, że wyjdą z warsztatów z gotowym, własnoręcznie wykonanym obrazem.

Zapewniamy wszystkie malarskie akcesoria (sztalugi, farby, pędzle, podobrazia) oraz poczęstunek. Uczestnicy za symboliczną kwotę (50 zł za jedno spotkanie) pokrywają koszt materiałów. Członkom Macierzy Ziemi Cieszyńskiej proponujemy zniżkę: 20 %

Cyklowi spotkań malarskich towarzyszy hasło:                                                                             

I ty odnajdziesz w sobie artystyczną duszę...!

   Coraz szybciej płynący czas, nawał obowiązków, stresująca praca – to wszystko sprawia, że nie mamy nawet chwili dla siebie, nie znajdujemy czasu, aby się zrelaksować, odpocząć i … zrobić coś tylko dla własnej przyjemności.

Czas to zmienić!

   Udział w artystycznych warsztatach malowania z pewnością natchnie Cię do tego, byś odnalazł  w sobie dawno zapomnianą lub wciąż nieodkrytą artystyczną stronę swojej osobowości!

   Te jedyne w swoim rodzaju warsztaty twórcze inaugurują również nowy etap działalności samej Galerii Sztuki PULS. Wychodząc naprzód zapytaniom oraz licznym propozycjom – Galeria PULS postanowiła przygotować również warsztaty przygotowujące młodzież do egzaminów na artystyczne uczelnie. Już w październiku rozpoczną się zajęcia.

   Plenery malarskie  są wyjściem sztuki w stronę ludzi, w przestrzeń miejską. Przez poszerzenie oferty Galerii między innymi o tego typu warsztaty chciałabym pozwolić odczuć ludziom artystyczne wrażenia, może pomóc zrealizować niespełnione marzenia czy odkryć całkiem nowe pasje. Warsztaty malarskie adresujemy do zupełnych amatorów. Osób, które pracują intensywnie i potrzebują oderwać się od spraw służbowych, dla domatorów, którzy potrzebują trochę się rozerwać, pobyć w innym świecie. Świat artystyczny jest barwny, atrakcyjny, wesoły, pełny wzruszeń. Do takiego świata chcemy  zaprosić każdego, kto jeszcze nie znudził się poznawaniem swoich możliwości.

Więcej informacji na stronie: www.galeriapuls.pl

Facebook
MZCnew version 11